Thursday, 12 January 2017

خرید ارزان سرور سرور مجازی اختصاصی

هر کس که می خواهد به یک حضور آنلاین را به یک وب سایت و گرفتن آن را از یک شرکت هاستینگ میزبانی. یکی دارای سه گزینه را انتخاب کنید، یکی از اولین بودن سرویس میزبانی که در آن شما ویژگی های زیادی ندارد. گزینه دوم سرور اختصاصی که در آن شما دارای ویژگی های مانند سفارشی سازی، افزایش و غیره امنیتی است اما این گزینه بسیار پر هزینه است. می آید گزینه سوم به نام VPS یا سرور مجازی خصوصی است که بسیار ارزان در مقایسه با یک سرور اختصاصی و هنوز هم ارائه می دهد تمام ویژگی های آن است.

سرور مجازی به معنای سرور اختصاصی سرور مجازی. در اینجا یک سرور فیزیکی به تعداد سرورهای طریق یک پارتیشن مجازی توزیع شده است. هر سرور عملا قسمتبندی دارای سیستم عامل خود و یا یک سیستم عامل. سیستم عامل می تواند لینوکس یا ویندوز. معمولا افراد خرید یک سرور مجازی ویندوز به دلیل سهولت استفاده از آن.

از آنجا که هر VPS یک نهاد مجزا است می توان آن را به طور مستقل بدون تاثیر هر سرور دیگر بوت. از آنجا که این سهولت، میزبانی وب شرکت ها با استفاده از آن و فروش آن به مشتریان در یک قیمت بسیار ارزان است. از این رو مدت ارزان سرور مجازی. نه تنها شرکت های میزبانی وب، اما مشتریان همچنین تعداد زیادی از مزایای دریافت کنید.

بزرگترین مزیت یک سرور مجازی ارائه می دهد کم است آن راه اندازی هزینه. اگر شما راه اندازی یک سرور اختصاصی برای همان ویژگی های پس از آن آن را به شما تقریبا سه برابر هزینه برای راه اندازی سرور مجازی خود را هزینه. برای جزئیات بیشتر ورود http://bit.ly/2iidQia

No comments:

Post a Comment