Friday, 10 February 2017

مزایای استفاده از خدمات VPS

یکی از بزرگترین مزایای است که همراه با انتخاب میزبانی وب سرور مجازی وب است که آن را بسیار انعطاف پذیر، و آن را اجازه می دهد تا شما را به تنها برای آنچه که شما نیاز پرداخت. در حالی که یک برنامه مشترک میزبانی ممکن است بسیار ارزان، آن را نیز ممکن است تمام منابع شما نیاز دارید را فراهم نمی کند. و در حالی که این ایده از یک طرح سرور اختصاصی است که شما با کل سرور ارائه شده است نیز جذاب، آن را نیز گزینه گران ترین شما می توانید انتخاب نمایید.

به منظور درک چگونه به خرید فقط از آنچه شما با سرور مجازی نیاز دارید، شما اول نیاز به درک چگونه این نوع از میزبانی وب کار می کند. هنگامی که شما ثبت نام برای طرح VPS، شما یک مقدار مشخصی از فضا در یک سرور بزرگ داده شده است. وجود خواهد داشت کاربران و وب سایت های دیگر که VPS، اما وب سایت شما خواهد شد عملا از آنها را از طریق یک Hypervisor جدا شده است.

با این حال، سرور مجازی میزبانی وب به فقط در مورد هر نوع دیگری از میزبانی وب در راه است که شما هنوز هم پرداخت به استفاده از تنها بخشی از آن سرور است. و با که شما برای پرداخت، و محدود به، مقدار مشخصی از منابع است. میزبان وب سرور مجازی خواهد بسته های مختلف با سطوح مختلف از منابع در آنها به منظور به جای نیازهای خود را ارائه دهد. اما شما همچنین نیاز به دانستن چه منابع شما در حال حاضر با استفاده از.

اگر شما می توانید مقدار از منابع شما در حال حاضر در کنترل پنل سرور مجازی خود را با استفاده پیدا کنید، میزبان وب شما قادر به شما بگوید. و اگر شما هنوز یک وب سایت و یا میزبان وب سایت نداشته باشند، آنها همچنین قادر خواهد بود به شما توصیه در بسته های مختلف خود را و که یکی از بهترین های برای شما باشد. با این حال، هر یک از میزبان وب بسته های مختلف را انتخاب کنید - و نه همه آنها خواهد بود به عنوان رقابتی و یا مقایسه ای نسبت به دیگران است.برای جزئیات بیشتر ورود http://bit.ly/2iidQia

No comments:

Post a Comment